Všetky kategórie

Novinky

Nachádzate sa tu: Domov> Novinky

Zoznámte sa s Happy Fireworks na najväčšom svetovom veľtrhu hračiek „Spielwarenmesse“

Čas: 2020-02-05 Počet zobrazení: 296

Začiatkom roka 71 sa konal 2020. medzinárodný veľtrh hračiek Spielwarenmesse. Toto každoročné celosvetové stretnutie hračkárskeho priemyslu v nemeckom Norimbergu privítalo viac ako 2800 vystavovateľov zo 136 krajín. Ako jeden zo zástupcov ohňostrojov Liuyang prilákala spoločnosť Happy Fireworks vysokokvalitné výrobky mnohých kupujúcich.

Norimberg je hlavné mesto regiónu Franken v Bavorsku v Nemecku, známe ako „hlavné mesto hračiek“ sveta, dôležitý trh s hračkami. Norimberský medzinárodný veľtrh hračiek „Spielwarenmesse“ sa koná od roku 1949 a je jedným z troch najznámejších, najvplyvnejších a najnavštevovanejších veľtrhov hračiek na svete. Spielwarenmesse (2020) spája najmenej 1 milión hračkárskych výrobkov v 12 kategóriách rozmiestnených v 18 výstavných halách.

德国图片1

德国图片2

Ako tradičné festivalové konzumné výrobky sú ohňostroje a petardy tiež klasifikované ako festivalové hračky zahraničnými obchodníkmi. S cieľom aktívne reagovať na stratégiu chodenia von, Happy Fireworks sa už dlhé roky zúčastňuje na výstave v Nemecku, ktorá je tiež svedkom zvyšujúceho sa dopytu zahraničných spotrebiteľov po vysokokvalitných ohňostrojoch v Liuyang v Číne. V stánku Happy Fireworks, Torty, Rocket ohňostroje, Toy ohňostroje a ďalšie produkty prilákali kupujúcich z celého sveta. Každoročná výstava sa tiež stala kvalitnou platformou pre Happy Fireworks na kontaktovanie starých zákazníkov, spoznávanie nových zákazníkov a vybavovanie nových objednávok.

Po výstave Julia Deng, generálna riaditeľka Happy Fireworks, navštívila spoločnosti Fireworks a rokovala o obchodoch v Európe. Táto cesta do Európy ďalej prehĺbila pochopenie európskeho trhu s ohňostrojmi Happy a ďalej upevnila vplyv značky Happy Fireworks v Európe.

德国图片3

德国图片4

Predchádzajúci: V Afrike rozkvitol veselý ohňostroj

Ďalšie: nikto